obec Smrdáky

Oficiálna web stránka obce

+421 346542911

Vitajte na stránkach obce Smrdáky. Sme tu pre Vás.

Ubytovanie

Hotel  CENTRÁL ***

Hotel CENTRÁL sa nachádza pri vstupe do areálu kúpeľov. Je v ňom umiestnená centrálna recepcia, prijímacia kancelária kúpeľov, ordinácie lekárov, ošetrovňa, lekárska pohotovostná služba rehabilitačné oddelenie. Do budovy je zabezpečený bezbariérový vstup.

Hotel má prevažne dvojlôžkové izby, ktoré sú vybavené vlastnou kúpeľňou s vaňou, WC, káblovou televíziu, telefónom a chladničkou. Izby nemajú balkón.

Izby superior sú moderne zariadené jedno a dvojlôžkové izby vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC, káblovou televíziou, rádiobudíkom, telefónom, prípojom na internet, chladničkou. Izby nemajú balkón.

V budove hotela Centrál sa nachádza espresso, kaviareň s tanečnou sálou, kinosála pre 200 návštevníkov, knižnica, spoločenská miestnosť, kozmetika, pedikúra, manikúra a kaderníctvo.

Na recepcii je možnosť zakúpenia darčekových a hygienických predmetov. Je tu požičovňa športových potrieb.

Hotel VIETORIS **

Hotel poskytuje ubytovanie v prevažne dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Do budovy je zabezpečený bezbariérový vstup.

Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchou, WC, káblovou televíziou, telefónom a chladničkou. Väčšina izieb má balkón.

Izby Superior sú moderne zrekonštruované dvojlôžkové izby vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC, káblovou televíziou, rádiobudíkom, telefónom, prípojom na internet, chladničkou. Izby majú balkón.

V hoteli sa nachádza reštaurácia, ktorá slúži nielen kúpeľným hosťom ale aj širokej verejnosti, jedáleň pre pacientov a lobby bar s letnou terasou. Pod hotelom sa nachádzajú vykurované garáže.

Hotel MORAVA ***

Zrekonštruovaný Garni hotel má krásny výhľad na park a kúpeľný areál. Hotel disponuje jedno a dvojlôžkovými izbami a apartmánmi, ktoré sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchou, WC, káblovou televíziou, rádiobudíkom, telefónom a chladničkou. Väčšina izieb má malý balkón. Do hotela je zabezpečený bezbariérový vstup.

Na prízemí hotela sa nachádza jedáleň s letnou terasou.

Parkovanie je možné pri hoteli Vietoris alebo Centrál vo vzdialenosti

50 – 100 metrov od hotela Morava.